Restoran & Bar

Antalya Lara bölgesinde yer alan otelimizde, konuklarımıza eşsiz bir tatil deneyimi sunmak için oda kahvaltı, yarım pansiyon ve alkolsüz her şey dahi olmak üzere 3 adet konsept sunuyoruz. Lara World Hotel olarak her isteğe uygun bir konsepte sahibiz.

Belli bir programa uymadan odanıza servis isteyebilirsiniz. Sadece bir telefon ile oda servisimiz ekstra ücrete tabii olarak hizmetinizde. Otelimizde geçirdiğiniz harika bir gecenin ardından kahvaltınızı odanıza isteyebilir ve güne romantik bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ana restoranda 3 öğün servis vardır. Güne sabahları açık büfe kahvaltı ile zinde başlayabilir, öğle yemeği ile reşarj olabilir ve akşam yemeği ile keyif yapabilirsiniz. Üstelik, restoranımızda damak tadınıza uygun eşsiz yemeklerimizin tadını çıkarırken havuz manzaralı terasımız ile manzaranın da keyfini sürebilirsiniz.

Otelimizde bütün konuklarımızı bir gurme ayrıcalığında ağırlamaktayız. Bilgi, tecrübe; özenle tercih edilmiş lezzetler, farklı ve modern sunumlar ile masanıza ruh katarız.

Sabahları açık büfe kahvaltısında isteğinize göre hazırlanan yumurtanızdan, sağlıklı yaşamı destekleyen ürünlere kadar aradığınız tüm lezzetleri, öğle ve akşam servislerinde ise sizi memnun edecek çok özel lezzetleri sunuyoruz. Lara World Hotel'de lezzet konusunda rehberleriniz usta şeflerimiz olacak.

Lara World Hotel restoranında temizlik kuralları son derece önemlidir ve yemekler en temiz ve sağlıklı şartlar altında hazırlanmaktadır. Ayrıca, haftada bir kez düzenlenen Türk Mutfağı temasına sahip akşam yemeği ile eşsiz yerel zenginliklerimizin tadına varmaya davetlisiniz.

Lara World Hotel, günün her saatinde ekstra rahat koltuklarda keyif yapabileceğiniz Lobby Bar ve havuz başında rahatlayabileceğiniz, havuz keyfinize serin bir mola verebileceğiniz Pool Bar olmak üzere 2 adet bar ile bar hizmeti sunmaktadır.

Hemen Ara