Yiyecek İçecek

Lara World Hotel olarak ana restoranda Dünya ve Türk mutfağından yemekleri tatma ve havuz başında yemek yeme imkanı sağlıyoruz.

Zarif dekorasyonu ile ana restoranımızda, zengin içerikli açık büfe kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisleri sunuyoruz. Her konuğumuzun aradığı lezzeti bulabileceği restoranımızda, havuz manzaralı terasımızı tercih ederek manzara eşliğinde özenle hazırlanmış yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Uzman şeflerimizce hazırlanan öğünlerimizle damak tadınızı sanata dönüştürüyoruz. Kaliteli ve zengin içerikli sunumlarımızla yemek deneyiminizi maksimuma çıkartıyoruz.

Otelimizde hünerli ustalarımızın kaliteli ürünlerle hazırlamış oldukları açık büfelerde sunduğu yemek çeşitleri ağırlıklı olarak Türk Kültürü'nü yansıtmaktadır.

En seçkin ve güzel tatların, en özel ve ilgi çekici sunumlarla buluştuğu A’la Carte restoranlarımızda dünya mutfaklarının en leziz ve kaliteli örneklerini usta şeflerimizin sunumu ile tadacak, mutluluk ve samimi sohbetlerle dolu harika hatıralara sahip olacaksınız.

Otelimizde rahat ve dingin vakit geçirmeniz için Lobby Bar, havuzdan uzaklaşmadan dinlenmeniz için Pool Bar ve sağlıklı yaşama tatil arası vermenize gerek kalmaması için Vitamin Bar olmak üzere üç adet de bar bulunmaktadır.

YEMEK SAATLERİ :

Sabah Kahvaltısı…….: 07:30 - 10:00 ( Açık Büfe )
Öğle Yemeği……….....: 12:30 - 14:00 ( Açık Büfe )
Pasta Saati………….....: 17:00 - 18:00 ( Açık Büfe )
Akşam Yemeği……....: 19:00 - 21:00 ( Açık Büfe )
A La Carte…………......: 12:00 - 22:30 ( Ücretli )

Oda Kahvaltı Konsepti'nde tüm içecekler ekstra olup ücrete tabiidir.

Alkolsüz Her Şey Dahil Sisteminde otelemizin belirlediği alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz olarak sunulur.

Alkollü içecekler ekstradır olup ücrete tabiidir.

İletişim

Soru ve önerilerinizi yazın.

Gönder
Hemen Ara