Spa & Hamam

Stres ve endişelere son. Sizi tatil öncesi gündelik hayatın streslerinden kurtarmaya hazırız. Lara World Hotel konuklarına ayrıcalıklı bir SPA deneyimi ve benzersiz bir arınma sunar. Tatilinizde bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirin ve biraz da kendinizi şımartın.

Etkileyici atmosferi ile SPA merkezimiz; çok çeşitli masaj ve tedavilerle, beden ve ruhunuzda rahatlama yaşatacak.

Güler yüzlü, eğitimli ve konusunda deneyimli personelimiz sizin için en uygun terapiyi seçmenize, denge kazanmanıza ve profesyonel ve hünerli elleriyle çok daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Uzman masör ve masözlerimiz tarafından yapılan masajlar vücudunuza canlılık katacak. Bedensel ve ruhsal huzura kavuşacağınız masaj terapilerinin uygulandığı otantik ve konforlu masaj odaları Lara World Hotel'de hizmetinize hazır sizleri bekliyor.

Türk Hamamı’mızda vücudunuzdaki tüm gözeneklerin açılıp nefes aldığını, özel köpük ve kese ile hafiflemiş ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Profesyonel tellakların kese masajlarıyla eşsiz bir arınma deneyimi yaşayacak, Türk hamamının efsanevi atmosferiyle, unutulmaz bir huzur yaşayacaksınız.

Sauna sıcaklığı sayesinde bitkinlik ve stresten uzaklaşacak, mutluluğu ve huzuru yaşayacaksınız. Konforlu sauna odalarımızda, sıcağın keyfini çıkaracak, vücudunuzdaki toksinlerden arınmanın eşsiz rahatlığına sahip olacaksınız.

Hizmetlerimiz:

Türk hamamı
Sauna & Buhar Banyosu
Masaj & Terapi

Hemen Ara